17 september 2007

Woke up, fell out of bed

Mulle ei meeldi see, et kui tuleb sügis, siis mu akna all oleva paha heki küljest kukuvad lehed ära. Ma pean siis veel rohkem kardinat ees hoidma, et uudishimu tänavalt mu tuppa ei tuleks. Mulle ei meeldi sügis. Ma eelistaks aastaaegu sedasi: üheksa kuud suve ja kolm kuud südatalve. Siis oleksin rahul. Sügis ei mõju mulle hästi. Sügis mõjub mulle just nii nagu ta täna on mõjunud. Koos muude faktoritga. Rida filmist Magnolia: I confuse melancholy with depression sometimes. Ma ei tea, mida see tähendab, aga see rida meeldib mulle täna.

Ainuüksi Londonis oli palju inimesi, keda ma ei tunne. St. James's Parkis oli naine, kes poseeris oma mehele. Ma nägin nende silmi, kui nad üksteist vaatasid ja olin kindel, et neil on see päris armastus. Thamesi peal suures roostes rauast laevas istus naine ja kirjutas valgesse sülearvutisse. Selline elu. Elada jõe peal, laevas. Ma ei tea, mis tunne see on. Royal Courts of Justice'i taga parklas oli mees, kes lõpetas telefonikõne, pani närviliselt suitsu ette ja oli silmnähtavalt murelik. Pere- või tööasjus, huvitav kumb. Kensington Gardensis istus pingil mees ja sõi lõunat. Vana mees. Ja need on ainult neli väikest lugu...

3 Comments:

Anonymous Kristjan said...

See vana mees on ju Orava Ivan.

17 september, 2007 21:44  
Anonymous sisalik said...

Märkamatult on viimastel nädalatel siginenud minu ümbrusse oranže ja punaseid asju:alates lauavakstust ja kruusist köögis lõpetades sokkidega sussi sees. Täna sai ka n.ö esimene sügismeeleolu küünla põletatud. Värvid ja tuli on need, mis sügise vastu aitavad, isegi selle mõneti meeldivaks teevad...ja muidugi soojad-soojad inimhinged.

18 september, 2007 00:35  
Blogger Aron Urb said...

väga lahedad jutud ja pildid.kiidan heaks :P

19 september, 2007 17:32  

Postita kommentaar

<< Home