13 juuni 2010

Stuck in the Middle

Pedaspeal on meie sauna pesuruumis kaks riiulit. Ühes on punane seep ja punane švamm. Teises on sinine seep ja sinine švamm. Ma ei tea, kas see on juhuslik või sihilik, aga ma armastan oma ema ja isa.

Aga üldiselt, kui sul on kuskilt kuuldud, et pakkuda hästi hea (no ikka kohe eriti hea) kahe magamistoaga korter Kadriorus või Pelgulinnas või Kalamajas või kuskil mujal, siis anna teada, eks. Me Dektoriga tahame kunagi varsti millalgi suve lõpus kolida.

Puhkusega on selline imelik asi, et ta tuleb muudkui lähemale, aga tunne ei ole üldse hea. Liiga palju asju on vaja veel teha ja liiga palju asju jääb tegemata. Aga tahaks ju välja lülitada. Laupäeva öösel projektsionistist ja programmist ja projektorist ja treilerist ja lepingutest ja /.../ mõeldes ütlesin endale korduvalt: "Siim, sul ei ole sellest mõtet praegu mõelda, sest täna siin praegu ei saa sa midagi muuta." See on selline "hea vaev", mis ei ole ebameeldiv, aga väsitab kangesti ära.

Toimub palju, aga muud eriti ei toimu.

4 Comments:

Blogger Erru said...

Kolimine on üks kole asi. Või te teete seda vabatahtlikult? Me ka just kolisime jälle ja sel korral sunniviisiliselt. Võehh.

14 juuni, 2010 00:37  
Blogger Rohtla said...

Heh, ma pole vist päris mitut teie vahepealset kodu nüüd näinudki... :]

Meie tahame jah vabatahtlikult kolida, kuigi jah - kardame protseduuri ennast. Me pole siin päris õnnelikud ja usume, et saab paremini ka.

14 juuni, 2010 00:40  
Blogger Erru said...

No praeguse seisuga oled vaid ühest ilma jäänud :) Aga kuna ka meie pole siin väga õnnelikud ning ees terendavad ehk paremad jahimaad, siis varsti võib ka järgmine nägemata jääda. Olgu see kolimine kui kole tahes (laste ja majatäie kolaga), OMA nimel tasub seda küll teha.

14 juuni, 2010 00:50  
Blogger Laura said...

Siin pommiaugus oli mõni aeg tagasi päris mitu korterit pakkuda(A)!!
OLete rohkem kui oodatud:D

17 juuni, 2010 00:24  

Postita kommentaar

<< Home