21 september 2010

Ross says: "Hi..."

Kui ma oma korteri aknast välja vaatan, siis näen Radissoni otsas olevat punakaspruuni prismat, mille ülemisel serval istuks justkui hiiglaslik kull või kotkas, seljaga minu poole. Tegelikult on see muidugi midagi täiesti muud, aga minu aknast paistab kull või kotkas. Nii on. Ja oli üks üheksa aastat vana luuletus.

Meil njüüjorgis on külmkapp, kelle (mille) me eile õhtul oma uueks lemmikloomaks ristisime. Ta teeb hääli. Kui toas muud heli ei ole, siis külmkapp annab selgelt märku oma tujudest - aegajalt on ta kurb, siis kuri, siis imestunud, siis rõõmus, siis valudes. Täna üritame talle ka nime panna.

Mulle tänane päev üldiselt ei ole meeldinud. Pean öösel mõne filmi vaatama, mis raviks.

Lokk: "Siimu tibuperse on ära kadunud."
Ma: "Mäs?"
Lokk: "Su soeng. Enne oli tibuperse."
Ma: "Nojah. Pikaks kasvanud."
Lokk: "Väga hea soeng. Ma arvasin, et sul ei olegi normaalne soeng võimalik."

1 Comments:

Anonymous Anonüümne said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

25 märts, 2015 22:21  

Postita kommentaar

<< Home