19 oktoober 2010

Event Evil

Seoses ühe ilgelt põneva tööalase projektiga (te veel kuulete sellest!) käisin täna Tallinna Lennart Meri Lennujaamas ja külastasin üht reisilennukit. Läbisime turvakontrolli, näitasime isikutunnistust ja kõik see. Huvitav, et too lennukisse-astumise-hetk sümboliseerib minu (ja arvatavasti ka nii mõnegi teise) jaoks vabadust ja eemaldumist ja puhkamist ja soojust. Astusin niisiis koos oma kolleegide ja heade partneritega lennukisse. Oli natuke jälle See Tunne. Ja siis, kui ma sealt 30 minuti pärast jälle tagasi välja astusin - olin ENDISELT Tallinnas. See oli mingi teine - viletsam - tunne. Aga noh, ikkagi.

4 Comments:

Anonymous Elisabeth said...

Nukker, su kahest viimasest postitusest õhkub mingit tülpimuse ja tüdimuse hõngu.. : /

19 oktoober, 2010 18:53  
Blogger Siim Rohtla said...

Nunuh. Nats väss on ikka jah.

19 oktoober, 2010 18:56  
Anonymous Elisabeth said...

Aga kõik saab korda.

Saadan pai sulle.

21 oktoober, 2010 08:31  
Anonymous Anonüümne said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

25 märts, 2015 22:20  

Postita kommentaar

<< Home