02 jaanuar 2011

Jälle

Leige. Kõik on kuidagi leige. Näiteks aastavahetus kui sündmus. Vanasti oli see kuidagi suur ja lahe sündmus. Nüüd on leige. Mu elus on olnud juba kakskümmend üheksa aastavahetust, nii et nüüd on juba selline "so what" tunne, kui ta jälle tuleb. Ja läheb. Vanasti nägid aastas terve hunniku filme, mis sind jalust maha lõid. Nüüd on neid heal juhul kahel käel kokku loetavad. Vanasti kohtasid hunnikus uusi inimesi, kellest momentaalselt vaimustuses olid. Olid peod, mida ei saa kunagi unustada. Olid naljad, mis on siiani naljakad. Nüüd... nüüd on kõik maksimaalselt - leige. Kus on uued väljakutsed, kus on uued sihid? Uued kired, uued emotsioonid? No tegelikult on nad vist olemas, aga nad on nii teist laadi, et nad nõuavad harjumist...

Lubadused uueks aastaks, my ass. Naljaga pooleks olen neid ikka endale teinud. Siis on aasta möödas ja võtad kokku, et nonsenss. Sellisel juhul on kindlam anda ka nonenss lubadusi. Näiteks 1. jaanuaril 2010 lubasin endale, et ei koori sel aastal ühtki mandariini. Ja tõesti pidasin sellest kinni ega koorinud ühtki. Lihtne. Haha.

Ei, tegelikult ma ei ole nii masenduses nagu kahest ülalpool olevast lõigust võib tunduda. Ma olen tegelikult õnnelik. Arutasime täna Dektoriga, et millised olid lõppenud aasta värgid. Aasta Inimene - kõik, kes tegid PÖFFi. Aasta Tegu - et ma oma tööga ikkagi hakkama sain, väidetavalt päris hästi ka. Aasta Jama - suvine Saabijama Poolas. Ent see viimane oli kokkuvõttes ka pluss, sest kogu suvine Ida-Euroopa tuur on ühtlasi ka Aasta Rõõm. Aasta Isiklik Võit - uus korter. Ja nii edasi. Head jagub!

3 Comments:

Blogger wallah said...

Iga asi muutub mingi aja möödudes iseenesest mõistetavaks ja uusi vau efekte on raske tekitada. Seda saabki teha kui asjadele läheneda täiesti uuest küljest või teha oma elus kaardinaalseid muutuseid, vau efektid on kohesed tulema. Usun, et nagu minagi oled sa neid vau efekte tajunud küll.

btw: Kui sa käisid pöffi infokate viimasel filmiõhtul ja laual oli klementiinid, siis sa ei söönud neist ühtegi?:D

03 jaanuar, 2011 03:12  
Blogger kaisa said...

siim ei tea mis on klementiin

03 jaanuar, 2011 14:39  
Anonymous Anonüümne said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

25 märts, 2015 22:20  

Postita kommentaar

<< Home