22 veebruar 2011

Resurrection

Mul on saabunud siin blogis jälle see periood, kui mul on ideid, millest kirjutada, aga tundub nagu oleksin kõike seda juba korra mõelnud ja öelnud ja maha matnud...

3 Comments:

Blogger Liska said...

Ma tean seda tunnet nii hästi. Täiesti võimatu on kirjutada uuesti mõtet, mida tead, et oled juba varem kirjutanud. Isegi, kui sa tegelikult oled selle näiteks ainult enda peas korduvalt läbi nämmutanud, mitte reaalselt kuskil avaldanud.

23 veebruar, 2011 11:32  
Blogger Urmas said...

Mina olen aga oma ahtas maailmas leppinud sellega, et kui ma hoiduksin ütlemast-kirjutamast seda, mida varem öelnud olen, pidanuks ma juba aastaid vait olema.

03 aprill, 2011 12:42  
Anonymous Anonüümne said...

Tähelepanu !!!

minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 2 nädal tehing.

Attention !!!

my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 2 week transaction.

25 märts, 2015 22:20  

Postita kommentaar

<< Home